| < Październik 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Zakładki:
Biznes i firmy
Gry PC i konsola
Gwiazdy
Hardcore
Hobby
Humor
Internet
Kluby piłkarskie
Media
Rozrywka
Seks (TYLKO dla dorosłych)
Sport
Technologie
Skandale, informacje związane z policją. Materiały video - filmy, zdjęcia, newsy - rss feed - kanał rss
piątek, 20 sierpnia 2010

Video, filmy, wideo, filmiki, multimedia

Nie wiemy kim był przestępca z poniższego filmu, ale trzeba przyznać że policja potraktowała starszego pana raczej brutalnie.

wtorek, 23 czerwca 2009

Foto, zdjęcia, pictures, obrazki

Rosja słynie ze swojej przestępczości, policji oraz względnego zacofania. Jednak traktor w roli radiowozu zaskoczył nas trochę. Zobaczcie koniecznie!

czwartek, 18 czerwca 2009

Video, filmy, wideo, filmiki, multimedia

To nagranie nie zostało przechwycone przez chińskie władze i teraz krąży w internecie, stanowiąc dowód łamania praw człowieka w Chinach. Policjant za pomocą cegły łamie nogi, ręce, kręgosłup. UWAGA, film jest bardzo drastyczny i brutalny - TYLKO DLA WIDZÓW DOROSŁYCH o mocnych nerwach. Oglądasz na własną odpowiedzialność!

piątek, 12 czerwca 2009

Video, filmy, wideo, filmiki, multimedia

72-letnia Kathryn Winkfein została zatrzymana w Austin w Teksasie za przekroczenie prędkości. Odmówiła podpisania mandatu. Podczas kłótni policjant użył paralizatora. Kobieta zamierza dochodzić swych praw w sądzie. Policja przekonuje, że wszystko odbyło się zgodnie z procedurami. By to odwodnić, ujawniono nagranie - zobacz filmik video.

wtorek, 26 maja 2009
Za Centrum Informacji Anarchistycznej:

Działania zastępcy szeryfa, który pchnął na ścianę błędnie zidentyfikowanego mężczyznę - powodując obrażenia ciała zagrażające życiu - nie są przestępstwem, powiedział w czwartek rzecznik prasowy biura szeryfa King Country. Do zdarzenia doszło 10 maja podczas obławy na uczestników bójki w Belltown. Ofiara, Christopher Harris, 29-letni pracownik restauracji w wyniku obrażeń głowy zapadł w śpiączkę, a jego stan jest krytyczny..

Zobacz film video z bardzo brutalnym atakiem policjanta nagraną przez kamery monitoringu miejskiego:

Raw Video: Police Slam Wrong Man Into a Wall

wtorek, 12 maja 2009
Policjanci w Wielkiej Brytanii nie noszą broni palnej na patrolach - mają jedynie kajdanki, gaz i pałkę. Te sprzęty w niektórych sytuacjach to za mało i policjanci są dosłownie bezbronni. Tak jak na poniższym filmie, na którym policja próbuje zatrzymać kierowcę samochodu.

Uk cops vs. car